אודות

חברת הנדסת מכונות קשת הנדסה הוקמה בשנת 2003 על ידי איתי נעים, מהנדס מכונות בעל ניסיון עשיר בתחום המכאניקה היצירתית, המשמש גם כמנכ"ל החברה.

המוטו מאחורי השם – בחרנו בשם קשת משום שאנו מציעים ללקוחותינו קשת רחבה של מוצרים ושירותים בקשת של תחומים.

החברה מתמחה בתחום של הנדסת מכונות ופיתוח פתרונות הנדסה יצירתיים עבור בעיות הנדסיות מורכבות, כמו גם שיפור וייעול של תהליכי ייצור.

אנו רואים בלקוח שותף אסטרטגי לתהליך הפיתוח ומציאת הפיתרון ההנדסי לו הוא זקוק ועובדים מולו בשיתוף פעולה מלא. שירותי התכנון המכאני שלנו כוללים גם שימוש במגוון תוכנות תיב"ם (תכן הנדסי בעזרת מחשב)בהתאמה לצרכי הלקוח. אנו מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך, החל מגיבוש הקונספט עבור המוצר תוך ליווי הנדסי הדוק של הפרויקט עד גיבוש של מוצר אב-טיפוס אשר עומד בכל דרישות הלקוח והכנה לייצור.

פתרונות פשוטים, פיתוחים מורכבים

חברת קשת הנדסה היא חברת הנדסת מכונות המתגאה ביכולתה לייצר פיתוחים הנדסיים מורכבים הנותנים מענה לבעיות הנדסיות מורכבות. צוות המהנדסים שלנו מתמחה בתכנון של מנגנונים מורכבים ופיתוח של מערכות הנדסיות מדויקות תוך שימוש בחוד החנית של הטכנולוגיות מהדור החדש.

אנו מספקים מענה לכל שלב בפיתוח המוצר –משלב פיתוח הרעיון ועד פיתוח אב-טיפוס והכנה לתהליכי ייצור. בנוסף, אנו מתמחים בייצור ועיבוד שבבי ב- C.N.C, באנליזות מכאניות,כולל אנליזות FEA ושימוש ב-Pro/E לשיפור ואופטימיזציה של תהליכי יצור ופיתוח של מוצרים בתחומים מגוונים.

חברת הנדסת המכונות קשת מספקת שירותים לתעשיות הביטחוניות, כמו גם פיתוח של  מכשור רפואי ומוצרים לתעשיית ההיי-טק. לחברה הסמכה לתקן ISO 9001 , תעודת ספק של משרד הביטחון וספק מוסמך עבור חברת רפא"ל. רשימת הלקוחות שלנו מגוונת וכוללת את התעשיות הביטחוניות- רפא"ל ומשרד הביטחון, כמו גם חברות ענק כדוגמת HP, חברת פלסן ועוד.

לחברה שני מרכזים – מרכז פיתוח ותכנון בכרמיאל ומרכז ייצור הנמצא בקרית שמונה.

העיקרון המנחה אותנו הוא הקשבה לצרכי הלקוח ויצירת מענה הנדסי שיענה על דרישותיו.

קשת הנדסה מספקת ללקוחותיה One-Stop-Shop  – כל פתרונות ההנדסה במקום אחד.